Fotografitë Ekskluzive ka siguruar Lider, në të cilën shihet shefja e Prokurorisë Speciale, Katica Janeva dhe më tani i dyshuari për reket Bojan Jovanovski njohur si Boki 13, raporton portali “Lider”.


Janeva në fotografi shihet e ulur në të djathtën e Jovanovskit, ndërsa në të majtën e tij ëhtë i biri i saj Lazar Janev i punësuar në televizionin e Jovanovskit. Në drekën e organizuar nga Prokuroria Speciale Publike shihen gjithashtu edhe disa prokurorë tjerë.

Burimet e portalit “Lider” thonë së në tavolinë në të cilën është ulur Jovanovski, Janeva dhe djali i saj janë dëgjuar biseda me shifra të mëdha parash, por nuk është i sigurt nëse kjo është raketë që Jovanovski i ka bërë biznesmenit Orce Kamcev në emër të Janevës./Lider.mk

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All