Ambasadori Fatos Reka u takua sot me Kryetarin e VMRO-DPMNE Hristijan Mickovski për të biseduar rreth situates politike në vendet respektive si dhe në rajon, marrja e fteses për çeljen e negociatave me BE-në në tetor, antarësimin e vendit në NATO e mbeshtetjes që Shqipëria ka dhënë në këtë drejtim.

Flash Lajme

Më të lexuarat