Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e fortë.
Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin në mes katër dhe 12 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 10 deri më 17 gradë celsius.


Gjatë kësaj fundjave moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu.

Flash Lajme

Më të lexuarat