Kryetari i Sarajit, Blerim Bexheti, në emisionin Click Plus në TV 21, ka akuzuar nënkryetarin e LSDM-së, Muhamed Zekiri, se në kohën kur ka qenë gazetar dhe ish kryeredaktor, ka kërkuar para në të zezë nga ish kryetari i Komunës së Sarajit, Bekim Murati, për ta promovuar në median ku punonte.

Deklaratën e plotë të Bexhetit mund ta dëgjoni në videon më poshtë të postuar nga TV21.

Blerim Bexheti në #ClickPlus: “Muhamed Zekiri i ka kërkuar para në të zezë ish kryetarit të Komunës, Bekim Muratit”

Gepostet von TV21 am Montag, 25. November 2019

Flash Lajme

Më të lexuarat