Dy adoleshentë po rrihen ndërsa qindra të tjerë me pasion po bëjnë tifo. Këtë ngjarje e cila ngjan si një ndeshje boksi në hapësirë të hapur, po e ndjekin persona të moshuar të cilët bashkërisht me adoleshentët po e presin rezultatin.

Ngjarja ka ndodhur javën e kaluar në Kapishtec të Shkupit ndërsa përleshja sipas dëshmitarëve ka ndodhur në mes të ditës dhe nuk është hera e parë.
Është denoncuar në polici, por edhe pas një javë të ngjarjes, MPB ende po e heton rastin./Telegrafi

Flash Lajme

Më të lexuarat