Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi ka përcjell mesazh urimi me rastin e Festës së Flamurit.

“Dita e Flamurit është festë që i bashkon shqiptarët anekënd botës, është festë mbi të cilën e ndërtuam shtetin, kombin dhe identitetin tonë mbarëkombëtar.


E gëzofshim për mot e jetë 28 Nëntorin.
Urime!”, ka theksuar Gashi.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All