Burime policore të televizionit Alsat thonë se policia në kuadër të një operacioni në shkallë të gjerë në Shkup ka nisur një operacion intensiv anti drogë.

Të dhënat e para flasin për të paktën 4 persona të ndaluar.

Operacioni po zhvillohet në kuadër të Sektorit për Krim të Organizuar dhe Njësitit të Ndërhyrjes së Shpejt, Shkup.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All