Aksioni ka filluar qysh në orët e hershme të mëngjesit dhe nga ky aksion katër policë kanë mbetur të lënduar ku gjendja e tyre është jashtë rrezikut për jetë.

Njësitë elite të Policisë së Kosovës për disa orë kanë kryer detyrën e tyre. Në mesin e tyre ka edhe femra e njëra ndër to është edhe kjo që shihet në fotografi./KosovaPress/


Loading...


Flash Lajme

Më të lexuarat