Sipas Policisë, substanca narkotike e llojit hashash është gjetur në sasi prej 24 paketime me peshë mbi 25 njëzet e pesë kg, ndërsa substanca narkotike e llojit marihuanë është gjetur në sasi prej 29 paketime me peshë mbi 29 kg.

“Hetuesit policorë të Drejtorisë për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë, kanë intervistuar të dyshuarin dhe si prova materiale kanë sekuestruar substancat që dyshohet të jenë narkotike. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari: A. K. viti i lindjes 1996”, thuhet në komunikatë.

Me aktvendim të prokurorit personi i dyshuar është dërguar në mbajtje.

Loading...


2002-2019

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All