Mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 20-22 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes, thuhet ne raportin e Onstitutit Hidrometeorologjik te Kosoves./21Media

Flash Lajme

Më të lexuarat