Kurti pretenedon se Thaçi dhe Veseli kanë dhënë dëshmi të rrjeshme nën betim në seancën për organizatën “Syri i Popullit”.

Në ora 11:00 do të intervistohet edhe nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca.

Mediat nuk janë të lejuara të dëgjojnë dëshminë e Kurtit./KosovaPress/


Loading...


2002-2019

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All