Gllogjani mirëpriti Vëllezërit Haradinaj

Loading...

Gllogjani mirëpriti Vëllezërit Haradinaj

Këtë natë vikendi Kryeminsitri i Kosovës, Ramush Haradinaj Ka zgjedhur që ta kalojë pranë vëllezërve të tij, Dautit, Frashërit dhe nipit Luanit.

Ai ka ndarë një fotografi në Facebook, me mbishkrimin “Pa plakun”, me emrin plak kryeministri i është referuar babait të tij tashmë të ndjerë Hilmi Haradinajt.

Hilmi Haradinaj ka vdekur në qershor të vitit të kaluar./21Media

Flash Lajme

Më të lexuarat