Dy ditë pas zhdukjes, gjendet vajza nga Fushë Kosova

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur vajza nga Fushë Kosova e cila ishte raportuar si e zhdukur më 12 prill.

Njësia policore ka arritur që të gjejë, ku ishte duke qëndruar viktima femër shqiptare e raportuar si e zhdukur, transmeton Koha.net.

Sipas njoftimit, është bërë kontrollimi i shtëpisë ku ishte duke qëndruar viktima. Një i dyshuar mashkull është intervistuar dhe një tjetër gjendet në arrati.

  • WhatsApp
  • Tweet
  • Shtype
Loading...

Postime të lidhura

Flash Lajme

Më të lexuarat