Në Ferizaj një vajzë bie nga ballkoni i shtëpisë

Policia raporton se dje në Ferizaj një femër aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i shtëpisë.

E njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Ferizajt, njofton Plus Tv.

  • WhatsApp
  • Tweet
  • Shtype
Loading...

Postime të lidhura

Flash Lajme

Më të lexuarat