Ka shumë ushqime që janë të shëndetshme, por në të njëjtën kohë janë të dëmshme për stomakun dhe sistemin e tretjes. Kjo për shkak të baktereve të cilat shkaktojnë inflamacion dhe dhimbje të shpeshta në stomak.

Dardania.com ju sjell më poshtë disa nga ushqimet që dëmtojnë stomakun dhe që është mirë që në mos të shmangni tërësisht konsumin e tyre, të paktën t’i konsumoni sa më pak./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat