Gjendet trupi i aktores Naya Rivera, e mbytur në liqen disa ditë më parë. 33-vjeçarja humbi të mërkurën ndërsa ishte në një udhëtim me shëtitje me varkë në liqenin Piru në Kaliforninë jugore me djalin e saj katër vjeçar, i cili u gjet i sigurt dhe mirë.Zyra e Sherifit të Qarkut Ventura njoftoi të hënën se një trup ishte gjetur duke pluskuar në pjesën veriore të liqenit dhe është konfirmuar se është Rivera.

Flash Lajme

Më të lexuarat