“Magic4” grupi i njohur nga kryeqyteti, kanë publikuar së fundmi hitin e tyre më të ri të titulluar “Hape Telefonin”.Pas sukseseve të mëparshme me “Aisha dashnia” dhe “Koka ty ta boni”, respektivisht bashkëpunime me Sabri Fejzullahun dhe Artiola Tosken, Magic4 vjen këtë herë me një produkt krejt të tijin.

Adelina tregoi fizikun e përsosur në rroba-banje.

Adelina Tahiri njihet për përkushtim të madh ndaj linjave trupore, ndërsa rezultatet i tregon më së miri në fotografitë në bikini.

Në një imazh të postuar së fundi, këngëtarja u shfaq e veshur me një palë bikini, teksa në plan të parë kishte vënë fizikun.

Flash Lajme

Më të lexuarat