Aktori i mirënjohur indian infektohet me koronavirus.
Amitabh Bachchan ka njoftuar fansat se këtë mbrëmje ka marrë rezultatet e testit për koronavirus, që doli të jetë pozitiv.

Ai bëri të ditur se është shtrirë në spital, ndërsa familja dhe stafi i tij po i presin rezultatet e testit.

Këngëtarja e njohur Vera Latifi i kushtuar një këngë mërgimtarëve, të cilët spo munden të vijnë në vendiljen e tyre për shkak të pandemisë.

Kënga me titull: Vera pa mërgimtar ka prekur shumë mërgimtarë por edhe familjarët e tyre që i presin me shumë mall në vendlindje.

Flash Lajme

Më të lexuarat