Këngëtarja e njohur shqiptare Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e saj të 35-të.

Mes urimeve, nuk mund të mungonte as ai i ish-bashkëshortit të saj Robertit. Berisha i cili ndodhet aktualisht i izoluar pas mbërritjes nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka vendosur të publikojë një video të tijën me vajzën Renne me të cilën shfaqet duke i rënë pianos dhe duke kënduar këngën e ditëlindjes.

Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj të re me titull “Një herë një jetë”, të cilin e ka sjell në bashkëpunim me Cricket, shkruan “Zeri.info”.

Njëjtë nga herët e tjera, diva shqiptare edhe kësaj radhe duket shume unike, ajo në këtë videoklip ka veshur një fustan ngjyrë vjollcë dhe një palë paruke të gjata.

Flash Lajme

Më të lexuarat