Dua Lipa shpërtheu në lot ndërsa njoftoi ndryshime në turneun dhe albumin e saj të ardhshëm në mes të pandemisë coronavirus.

Në një lidhje direkte em fansat e saj në rrjetin social Instagram të hënën, këngëtarja 24-vjeçare zbuloi se do të shtynte datat e turneut në Mbretërinë e Bashkuar dhe në Evropë, por shpresonte të sjellë një lumturi për fansat duke afruar datën e publikimit të albumit të saj të dytë.

Reperja kosovare Loredana është shfaqur sonte në karantinë bashkë me reperin ZunaËshtë përfolur shumë për një lidhje të mundshme në mes të reperes Loredana dhe reperit Zuna.Derisa Loredana nuk ka folur për këtë gjë, Zuna e kishte mohuar një lidhje të tillë me kosovaren.Mirëpo, disa portale më vonë kishin publikuar një video ku Zuna dhe Loredana shiheshin duke u përqafuar se bashku.Ndërkaq, sonte Loredana ka treguar se është në një dhomë e vetizoluar me Zunën derisa ka postuar këngën që ajo e ka realizuar vetë me të.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All