Ylli botëror, Dua Lipa është ndër artistet, e cila nuk kursehet për fansat e saj. Ajo është shumë e thjeshtë dhe kjo shihet edhe nga postimet e ndryshme që bën në rrjete sociale, ku ajo mundohet të jetë sa më afër fansave, shkruan rtv21.tv E kur jemi te rrjetet sociale, këngëtarja e hitit “One kiss” së fundmi në Instastory për 27 milionë ndjekësit e saj ka postuar dy video në Instastory, në njërën prej së cilave shihet çaji i zi, të cilin shqiptarët e konsumojnë shumë,  si dhe kaçamaku, që konsumohet nga shqiptarët.

Flash Lajme

Më të lexuarat