Aktori i humorit Rezart Veleshnja nëpërmjet një stroy në Instagram ka treguar se sa mijë euro i kishte premtuar Ermal Mamqi që të luante në filmin ‘Dy gisht mjalt’.

Në video duket Rezi krah Ermalit i cili thotë se ‘Më ka 8800 euro borxh, se 200 mi dha. 9000 euro ishte roli im”. Nuk e dimë nëse Rezarti e kishte seriozisht se roli i tij do të paguhej aq, por Ermali nuk i ka kthyer përgjigje dhe është shkrirë së qeshuri./ e.k-Dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat