Teksa të gjithë sytë e tifozëve ishin të drejtuar nga fusha me shpresën se skuadra e tyre e preferuar do të shënonte, një vajzë bjonde gjysmë e zhveshur mori vëmendjen e të gjithëve.

Incidenti ndodhi gjatë finales së djeshme mes Liverpool dhe Totenhemit.  Ajo u largua menjëherë nga fusha, por në fakt tërhoqi vëmendjen e të gjithëve për shkak të linjave të saj.Pas veprimit të saj  profili i 22-vjeçares në Instagram, e cila është modele u rrit me shifra të frikshme, teksa nga 300 mijë ndjekës që numëronte para këtij episodi, tashmë i ka dyfishuar, dhe rritet minutë pas minute me ritme të mëdha.

Ajo është Kinsi Volanski dhe prej 8 vitesh, është edhe e dashura e komedianit rus Vitali Zdorovetski, i njohur për videot e tij humoristike në “YouTube”. Edhe komediani është futur në finalen e Kupës së Botës në vitin 2014, në Brazil, në finalen që luhej mes Gjermanisë dhe Argjentinës.

8765432
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All