Bella Hadid është një nga modelet më të famshme në botë dhe kjo jo pa shkak, pasi ajo është një yll i vërtetë me forma vërtetë perfekte.

Më foton e postuar së fundmi në Instagram bukuroshja Hadid ka çmendur të gjithë fansat e saj dhe ka nxehur rrjetin, duke lënë të kuptohet se vera që vjenë do të jetë vërtetë “hot”.


Flash Lajme

Më të lexuarat