Reperi i njohur Gjiko, para disa ditësh na tregoi se përmes ditetës Keto dhe palestrës kishte humbur 10 kilogramë.

Ky është një fakt pasi Gjiko sapo ka postuar një foto në Istastory, që e provon.

Ai, ndryshe nga herët e tjera, ku dukej që kishte vënë bark, sot ka nxjerrë foton me barkun e sheshuar ku duket shumë elegant./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat