Revista prestigjioze Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019, ajo është Olivia Culpo.

Bukuroshja amerikane, Culpo në vitin 2012 kishte fituar garën Miss Universe, femra më e bukur në botë, në listën me 100 kandidate.

Ndërkaq, Culpo ka realizuar një seri fotografish mahnitëse për numrin më të ri të revistës, duke u shfaqur me të brendshme shumë seksi dhe sensuale.

Foto 1 nga 4


Flash Lajme

Më të lexuarat