Ledion Liço prej shumë kohësh është shkëputur nga rrjetet sociale dhe ka mbyllur Instagramin. Sot në ditëlindjen e tij, Lori Hoxha, i ka bërë një dhuratë. Ajo i ka hapur Instagram kunatit të saj.

Lori ka lajmëruar të gjithë se i ka hapur Instagram përmes një Instastory, ku shkruan: “Ok, i hapa Ledionit Instagram se bën kot si kontrovers pa social media. Ndiqeni atë që ta ndjejë si detyrim të fillojë të na postojë prapë  filmat e tij të preferuar, për ata 6 vetë që e kuptojnë.”

Por, nëse kontrollon profilin e tij, aty do të gjeni një foto të sajën me Ledionin dhe një fotot të vetën.

Nuk e dimë nëse kjo është shaka, apo kjo do të jetë llogaria e vërtetë e Ledionit./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat