Adola Dushi ka publikuar foto me bikini.

Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi është një prej emrave që pëlqehet shumë nga publiku, shkruan lajmi.net. Ajo nihet si person shumë i afërt dhe i thjeshtë, e këtë e ka dëshmuar shumë shpesh.

Duke qenë aktive në rrjete sociale ajo publikon shpesh edhe foto nga përditshmëria, e së fundmi ka publikuar një imazh në bikini nga pushimet.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All