Sonila Meço është padyshim një prej gazetareve më të arrira profesionalisht dhe përsa i përket formimit të saj në gazetari.

Ajo është një prej figurave më të komentuara jo vetëm për fushën të cilës i përket, por edhe për jetën personale.

Me sa duket gazetarja ka vendosur të shkëputet nga puna dhe të shijojë ditët e nxehta të verës në pishina.

Ajo ka publikuar një foto ku duket pranë të bijës dhe shihet në formë të shkëlqyer fizike.Me xhaketa formale ose jo, duhet të themi që gazetarja është një “class” i vërtetë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All