Ish-presidenti amrikan, Barack Obama sëbashku me failjen e tij, kanë nisur pushimet verore në Europë.

Ata jo vetëm po vizitojnë vende historike dhe po shijonë plazhet e bukura, por po takojnë dhe miqtë e tyre të botës së ekranit.

Të premten, fami;ja Obama ishin për drektë  me solistin e U2, Bono, ndërsa tashme ndodhen në vilën luksoze të George dhe Amal Clonney, në liqenin e Comos.

Familja e Obamës është parë  me Bono dhe në Francë, në qytetin mesjetarÈze ndërsa drekën e kanë konsumuar në restorantin  “La Chèvre d’Or”. Bono dhe Obama kanë miqësi të hershme.

Tani ata po shijonë në privatësi pushimet në Como, te çifti Clooney, ndërsa destinacionii radhës nuk dihet ende cili do të jetë./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 7


Flash Lajme

Më të lexuarat