Luana Vjollca, së fundmi ka publikuar këngën e saj remake me grupin TNT, e cila titullohet “Moj bjondinë me sytë e zi”.

View this post on Instagram

A post shared by (@luanavjollca) on

Kënga e cila dita ditës po korr sukses, është shoqëruar me shumë probleme, sidomos për luanën e cila ishte protagonistja kryesore.

Si një vajzë e drejtpërdrejtë që është, Luana, na ka zbuluar përmes postimeve në Instagram, telashet që ka pasur.

E para kur ishin në pyll, dhe ajo duhej të hiqte këpucët, por nuk po ia dilte, ndërsa sot ka publikuar skenën kur po mblidhte rrobat, dhe koshi nuk po i qëndronte në drurin ku donte ta linte.

“E keni parasysh këtë momentin e mbledhjes së rrobave? Ja e vërteta!”, shkruan Luana.

Këto situata që ka kaluar Luana, i kanë dhënë kuptim shprehjes “Puna e mirë do sakrificë”./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat