Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda Rama po shijojnë fundjavën në Ksamil dhe Sarandë nën shoqërinë e ish-presidentit francez dhe bashkëshortes së tij modele dhe këngëtare Carla Bruni.Në një foto të postuar pak më parë nga Rama me mbishkrimin ‘’foto e ditës”, dy çiftet shfaqen së bashku me të voglin Zaho.

Ajo që të bie në sy janë stilet e të veshurit mes çifteve, ku Rama dhe Linda shihen të veshur me veshje të gjëra dhe të lirshme,  çifti tjetët ish-presidenti dhe zonja e parë, paraqiten me veshje serioze, pavarësisht temperaturave të larta.

Carla Bruni zhvilloi dje një koncert, ku morën pjesë një numër i konsoderueshëm i ministrave të qeverisë, si dhe deputetë socialistë.


Flash Lajme

Më të lexuarat