Bora Zemani mbrëmjen e djeshme startoi emisionin e saj në bashkëpunim me vëllezërit Veshaj “3shat”.

Ishte pikërisht ky emision, në të cilin Jonida Maliqi zgjodhi të puthte publikisht Romeon, me të cilin ka nisur një lidhje të re, pas divorcit nga ish-bashkëshorti.

Por, pas  Jonidës avash-avash po del zbuluar edhe Bora. Në një intervistë , Bora Zemani e ka shfaqur hapur që mes saj dhe Donaldit ka më shume se thjeshtë miqësi dhe bashkëpunim.

Ata kanë prekur këmbët e njëri-tjetrit, duke u parë në sy dhe për më tepër Romeo e tha në një farë mënyre se Borën e kanë të familjes. Donaldi ka flirtuar gjatë gjithë emisionit me Bora Zemanin, duke mos lënë dyshime.

“E kemi mikeshë familjare”,– është shprehur Romeo duke e bërë të qartë se ka diçka më shumë.


Flash Lajme

Më të lexuarat