Rita Ora ka treguar pak nga ngjyra që ka marrë në diell derisa ka dalë për të drekuar në Londër me supermodelen e njohur Kate mos dhe të dashurin e saj

Ajo ende është duke vazhduar turneun e saj Phoenix derisa shumë shpejt pritet që të mbaj koncerte të mëdha në Hungari dhe Portugali.

Por para kësaj, Rita Ora (28) ka gjetur kohë që në orarin e saj të këtë një drek të mirë në një restorant skocez në Londër të enjten.

E në këtë drekë ajo është shoqëruar me Kate Moss (45), e cila ishte bashkë me të dashurin e saj, kontin Nikolai von Bismarck (32).


Flash Lajme

Më të lexuarat