Dy muaj pas lindjes, Meghan Markle dhe Princ Harry kanë pagëzuar djalin e tyre, Archie Harrison.

Çifti mbretëror kanë publikuar dy foto nga dita e pagëzimit. Fotot i kanë postuar në llogarinë e tyre në Instagram.

Njëra nga fotot ishte portret familjar, i anëtarëve të familjes mbretërore, ku çifti dhe foshnja qëndronin në mes.

Ndërsa tjetra ishte një foto nga familja më e re mbretërore në britani. Një portret i ëmbël i Harryt, Meghanit dhe Archies./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat