Modelja e njohur Oriola Marashi, mbrëmjen e sotme ka postuar disa foto “të nxehta”, në profilin e saj Instagram.

Ajo shfaqet në plazh, me rroba banje, shumë sensuale.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@oriolamarashi) in data:

Fotot e postuara, Oriola shkruan se ia ka bërë mamaja e Beatrix Ramosja, Antigona.

Të gjithë e dimë që Beatrix dhe Oriola janë shumë shoqe të ngushta./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat