Ami dhe ermali po kalojnë disa ditë pushime në Gjermani. Pasi ndoqën një koncert të Bon Jovit, tashmë çifti po shëtit në pikat turistike. Ami ka postuar një foto në intagramin e saj shumë të veçantë.

Në gjermani, pranë dy policëve, të cilët në duar mbajnë flamurin amerikan nga njëra anë dhe bëjnë shqiponjën me duar nga ana tjetër, kjo foto i thyen të gjitha kufinjtë.

“Dikur një stacion i tmerrshëm, sot pike turistike! #berlin” shruan Ami, përbri fotos.

View this post on Instagram

A post shared by (@amardatoska) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All