Beyonce vodhi gjithë vëmendjen në premierën evropiane të filmit “The Lion King”, mbajtur në  Kinën ODEON Luxe në Sheshin Leicester sonte, informon dritare.net

Këngëtarja, e cila luan Nalën në film, nxori luaneshën e brendshme me një fustan asimetrik prej ari që erdhi plot me ndarje dhe nxjerrje të shalës.

Bashkë me të shoqin, Jay-Z, Beyonce mbizotëroi me fustanin e saj, në tapetin e verdhë.dardania.com

Foto 1 nga 17


Flash Lajme

Më të lexuarat