Modelja e njohur Adrola Dushi, e ftuar në emisionin kosovar Prive, ka folur dhe për karrierë, jetën persona e deri te punët e shtëpisë.

Ndërsa të gjitha mendojmë se të lash enët është shumë e mërzitshme, për Adrolën është e kundërta.

Ajo është shprehur në emision se i pëlqen dhe relaksohet teksa lan pjatat. Sipas saj, lavamani i enëve është vendi ku zgjidh të gjithë problemet./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All