Ilari Blasi shfaq format e saj të shkëlqyera gjatë pushimeve, me familjen e saj.3 Partnerja e Françesko Totit ka forma me të vërtetë mbresëlënëse, dhe gjatë kohës që ajo po zhvillon pushimet në Ibiza me familjen e saj, në disa foto të saj në det, ajo duket me një trup 20-vjeçare dhe jo 38-vjeçare.Italiania është martuar me legjendën e Romës, nga viti 2005 ku kanë edhe 3 fëmijë.

Megjithëse vitet kalojnë Ilari mbetet përsëri e bukur me format e saj fizike, që i çmend të gjithë.615141122232
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All