Kejvina ka treguar se çfarë do nga jeta.Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, nëpërmjet publikimit të një Instastory ka treguar se çfarë do nga jeta, shkruan lajmi.net.

“Dua të qëndroj zgjuar deri vonë me shokë të mirë dhe të qeshura.

Dua udhëtime të gjata pa një destinacion. Dua të harroj çdo gjë rreth botës dhe thjesht të iki larg me njerëzit që dua”, shkruan në postimin e saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat