Arbana Osmani po kalon pushimet me djalin e saj, Jonin, në Turqi. Ka disa momente që ajo shpesh i ndan me fansat e saj.

Ndonjë situatë të këndshme, por edhe ndonjë detaj që tregon për marrëdhënien e saj me djalin.

Joni tashmë është rritur dhe në këto pushime është ai fotografi personal i saj.

Por ne të dritare.net me pak vëzhgim në internet kemi zbuluar se Arbana dhe Joni kanë një dashuri të madhe për kafshët, por sidomos për macet.

Këto fotot e sotme e dëshmojnë përfundimisht.

Të sapozgjuar nga gjumi, ata ledhatojnë një mace vizitore në vilën ku ata po pushojnë. Arbana shfaqet pa asnjë pikë grimi në fytyrë por mrekullisht e bukur. Këto foto përcjellin  kaq shumë dashuri./L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat