Ilda Bejlerin jemi mësuar ta shohim gjithmonë të rrethuar nga luksi. E duket se s’jemi të vetmit, pasi edhe një nga fansat e ka pyetur rreth burimit të të ardhurave që gazetarja sportive ka.Ditën e djeshme moderatorja e njohur i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory dhe njëri prej tyre e ka pyetur për jetën luksoze që bën.

“Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie?”, e ka pyetur fansi Ildën e cila nuk ka ngurruar të japë një përgjigje për këtë pjesë. “Sqarim: fakti që jam gazetare dhe padyshim paguhem shumë mirë, nuk do të thotë që nuk kam të ardhura familjare, për më tepër që gjyshja ime vjen nga një familje e vjetër “tironce” shumë e njohur e me tradita. Ps. Hera e parë që shpjegoj kaq shumë,”, ka përfunduar moderatorja e Digitalb.

auto_-640-0-5d35694b0aafb1563782205auto_-640-0-5d35697ea83741563782205
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat