Kjo verë ka qenë padyshim e Rashelit. Modelja seksi e ka nisur herët plazhin për këtë vit, ndaj dhe nuk na i ka kursyer fotot seksi nga bregdeti. Brunia seksi po kalon pushimet e saj me të dashurin, që ende vijon ta mbajë sekret.

E njohur për të pasmet e saj bombastike, Rashel nuk është kursyer. Në profilin e saj në Instagram, ajo ka postuar shumë shpesh foto me bikini, duke i lënë pak vend imagjinatës. Mesa duket jeta e luksit që vajza bën ia lejon që të bëjë pushime të gjata. Nga një destinacion në tjetrin, Rashel na ka treguar edhe njëherë se mbetet një nga vajzat më seksi në showbizzin tonë.Capture-37Capture-38Capture-39
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat