Shkup, 7 gusht – Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu- Tuna mbërëm e ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga e krijuar nga Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi titullohet” Nuk e don zemra ime”.

Ndërkaq, producent i kësaj kënge është Darko Dimitrov.

Tuna në këtë spot paraqitet me një stil të vecant dhe skena të nxehta, njofton agjencia e lajmeve INA. Pas lindjes së fëmijës së parë, Tuna është rikthyer fuqishëm me këngë të reja dhe foto sesione. (INA)


Flash Lajme

Më të lexuarat