Jemi në kulmin e sezonit të verës dhe pothuajse të gjithë janë me pushime. Fragmente dhe copëza nga destinacionet që njerëzit kanë zgjedhur për të pushuar, i postojnë në rrjetet e tyre sociale.

Edhe vipat, si shumë të tjerë, po pushojnë në vendet më të bukura të Shqipërisë dhe jashtë saj.

Disa kanë zgjedhur malin me freskinë dhe natyrën, ndërsa të tjerë kanë zgjedhur detin, me bukurinë dhe ujin e kristaltë. Ku dhe si e kaluan fundjavën vipat, shikojini në galerinë më poshtë./K.C/ dritare.net

Foto 1 nga 25


Flash Lajme

Më të lexuarat