Pas nisjes së sezonit të ri të ‘Pop Culture’, moderatorja Dojna Mema, u ka dhënë një hapësirë fansave në Instagram të bëjnë pyetje, nëse kanë kurreshtje për diçka rreth emisionit apo për të.

Në pyetjet e bëra, një fans e ka pyetur: “Cili është gabimi që e përsërit më shpesh dhe që gjithmonë thua ‘kjo është hera e fundit?’

Dojna është përgjigjur duke thënë: “Të jap një mundësi të dytë për njerëz të cilët e di që do të më zhgënjejnë prapë dhe të punoj të dielave”.

Këto dy gabime të Dojnës, pak a shumë të gjithë i bëjmë në jetë, apo jo?/E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All