Princi Harry dhe Meghan Markle ndodhen në Romë, pa princin Archie, ku janë të ftuar në dasmën e vitit, të mikes së tyre Misha Nonoo dhe të fejuarit të saj manjati i naftës, Mikey Hess.

Duka dhe Dukesha e Sussex mbërritën në kryeqytetin italian të enjten për të marrë pjesë në dasmën e miqve të tyre, shkruan dritare.net

Por nuk ishin vetëm ata, personazhe që do të marrin pjesë në këtë dasmë, por edhe Katy Perry, Orlando Bloom, Karlie Kloss dhe Joshua Kushner.

Dasma do të mbahet në studion më të madhe të filmit në Evropë, ‘Cinecittà’.dardania.com

Foto 1 nga 23


Flash Lajme

Më të lexuarat