Pamela Anderson, aktorja e cila gjithnjë është evidentuar nga flokët bjond dhe pamja e saj shumë tërheqëse, ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik.

Atë jemi mësuar ta shohim bjonde, por në foton e fundit të postuar në rrjete sociale, Pamela është shfaqur brune.

Pamela ka pozuar si gjithnjë shumë provokuese, vetëm me një xhaketë teksa flokët brune e bëjnë të duket shumë ndryshe, gati të mos njihet.

Flash Lajme

Më të lexuarat