Gjithnjë hermetike sa i përket jetës private, Jorida Tabaku ditën e djeshme ka thyer rregullin. Do të duhej derbi mes Tiranës dhe Partizanit për të na prezantuar me dy binjakët e saj.“Me ty u linda

Me ty u rrita

Vetëm Tirona

N’stadium bërtita”…

Dy vogëlushet e lindura në qershor të 2017-ës, e bën nënë Joridën për herë të parë e sot janë motrat e mëdha të vëllait të tyre Dren që erdhi në jetë në Korrik të këtij viti.


Flash Lajme

Më të lexuarat